Robert Wardzała o planach rozwoju Tarnowskiego Klastra Przemysłowego

  • 05.04.2019, 11:26 (aktualizacja 05.04.2019, 11:35)
  • Wioletta Zarębska
tar-2019-04-04-robert-wardzala-prezes-klastramoviecon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Robert Wardzała przed kilkoma dniami został prezesem Tarnowskiego Klastra Przemysłowego. Rada Nadzorcza powierzyła mu tę funkcję 29 marca, a objął ją 1 kwietnia. Na razie nowy prezes zapoznaje się z bieżącymi sprawami klastra, ale ma już pomysł na działanie instytucji.

Ponadto, nowy prezes zaznacza, że klaster nadal chce się rozwijać. Mowa tu o skupowaniu i scalaniu gruntów oraz przygotowaniu potrzebnej infrastruktury pod inwestycje. Dodajmy, że na terenie Tarnowskiego Klastra Przemysłowego obecnie działa 50 firm, które zatrudniają prawie 600 osób.

Przypomnijmy, że Robert Wardzała to były żużlowiec, był też tarnowskim radnym oraz posłem z okręgu tarnowskiego. Ostatnio był związany zawodowo z Małopolskim Regionalnym Funduszem Poręczeniowym w Krakowie.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ali
Ali 06.04.2019, 15:39
Straszna decyzja. Człowiek nie ma pojęcia o prowadzeniu spółki i rozwijaniu czegokolwiek poza nowymi znajomościami z płcią przeciwną.
Lem
Lem 05.04.2019, 18:25
Jak można na tak ważne dla Tarnowa stanowisko nominować człowieka który się w ogóle nie zna na rynku inwestycyjnym a do tego bez przeprowadzenia jakiegokolwiek konkursu. Szczyt nepotyzmu.
nie-Robert
nie-Robert 05.04.2019, 16:18
"związany zawodowo" z MRFP w Krakowie - to bardzo trafne stwierdzenie, bo pracować tam ani się nie chciał ani nie potrafił.

Pozostałe