Ryglice: O tym jak reagować na krzywdę najmłodszych

  • 04.04.2019, 15:08
  • Wioletta Zarębska
tar-2019-04-04-ryglice-konferencjamoviecon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Uczyli się rozpoznawać symptomy i dowiadywali się jak reagować, gdy dziecku dzieje się krzywda. Konferencja o tej tematyce odbyła się w Ryglicach. Spotkanie z pedagogami i wszystkimi, którzy na co dzień pracują z dziećmi zorganizowało Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ryglicach.

Konferencja była adresowana do pracowników samorządowych, nauczycieli i wychowawców pracowników socjalnych oraz przedstawicieli organizacji społecznych. Spotkanie rozpoczęto od występu uczniów szkoły podstawowej w Ryglicach.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Rafał Nalepa
Rafał Nalepa 04.04.2019, 19:23
GOPS pięknie organizuje spotkania...szkoda że jak im się coś zgłasza że zle dzieje się w rodzinie nie tylko dziecku ale też osobie starszej to nie mają czasu zareagować . Pokazać w sieci że się coś chce to każdy może...liczy się jednak coś innego
Pracownik
Pracownik 04.04.2019, 17:53
Spotkanie rozpoczęło się przedstawieniem dzieci z Placówki Wsparcia Dziennego w Ryglicach a nie jek podano Szkoły Podstawowej.

Pozostałe