Tarnów. Co z optymalizacją komunikacji miejskiej? Miasto słucha opinii mieszkańców

  • 02.04.2019, 15:09
  • Wioletta Zarębska
tar-2019-014-02-opytmalizacjamoviecon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Jak już wcześniej informowaliśmy, mieszkańcy Tarnowa nie byli zadowoleni z propozycji specjalistów Politechniki Krakowskiej dotyczącej zmian w kursowaniu autobusów. Mieszkańcy zdecydowane "nie" powiedzieli skróceniu linii autobusowych, wprowadzeniu większej ilości przesiadek oraz zmianom przebiegu trasy, dlatego teraz tarnowski magistrat, na razie wycofuje się z optymalizacji komunikacji miejskiej.

Jak wyjaśnia Zarząd Dróg i Komunikacji jeśli optymalizacja będzie wdrażana to tylko w części i dopiero wtedy gdy zadziała Inteligentny System Transportowy. Urzędnicy zmiany planują wdrożyć w przyszłym roku.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe