Zakliczyn: "Kształty Architektoniki" Tomasza Sobczaka

  • 16.03.2019, 19:03 (aktualizacja 16.03.2019, 21:15)
  • Natalia Tryba
tar-2019-03-12_sobczak_w_zakliczyniegot.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
"Kształty architektoniki". Pod takim tytułem Tomasz Sobczak, po raz kolejny, zaprezentował wystawę fotografii. Tym razem zdjęcia można oglądać w Galerii "Poddasze" w zakliczyńskim ratuszu.

Tomasz Sobczak – autor wystawy “Kształty Architektoniki” - nauczyciel, artysta. Pracuje w III LO oraz w Pałacu Młodzieży w Tarnowie. Prowadził zajęcia na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej oraz w WSIZ w Rzeszowie. Absolwent AP w Krakowie, UMCS w Lublinie, KA w Krakowie. Obecnie studiuje mediację sztuki na ASP we Wrocławiu. W roku 2013 został odznaczony tytułem EFIAP (Execellence FIAP). Jest autorem i współautorem kilkudziesięciu wystaw w kraju i za granicą, w tym 15 indywidualnych. Organizator wystawy: Stanisław Kusiak - Galeria "Poddasze" ZCK.

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe