Finał Powiatowego Konkursu o Józefie Piłsudskim

  • 16.03.2019, 14:13
  • Natalia Tryba
tar-2019-03-16_konkurs_o_jozefiepilsudskim_got.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Zakończył się piąty, Powiatowy Konkurs Wiedzy o Józefie Piłsudskim organizowany przez Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych. Tegoroczna edycja cieszyła się wielkim zainteresowaniem w każdej z kategorii wiekowych.

Uroczystość podsumowania konkursu i wręczenia nagród laureatom wzbogaciła sesja historyczna poświęcona Józefowi Piłsudskiemu, którą uświetniły wykłady dr Elizy Krzyńskiej-Nawrockiej z PWSZ w Tarnowie, dr Rafała Opulskiego z IPN w Krakowie, płk. rezerwy Alfreda Kabaty ze Związku Oficerów Rezerwy Rzeczpospolitej.

Na finałowej gali zaproszeni goście, laureaci, ich opiekunowie, a także rodzice mogli wysłuchać najlepszych wykonawców w kategoriach: recytacja i śpiew, a także podziwiać najciekawsze prace plastyczne. 
 

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe