Skutki wichury w Dąbrowie Tarnowskiej

  • 12.03.2019, 16:03 (aktualizacja 13.03.2019, 12:11)
  • Natalia Tryba
tar-2019-03-12_dabrowa_got.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Strażacy powiatu dąbrowskiego uczestniczyli w ponad 70 zdarzeniach związanych z usuwaniem skutków silnego wiatru. Zdarzenia te związane były głównie z zabezpieczaniem zerwanych lub uszkodzonych dachów na budynkach mieszkalnych (ok. 24 zdarzenia), budynkach gospodarczych (ok. 13 zdarzeń), usuwaniem powalonych drzew z dróg (ok. 24 zdarzenia), a także zabezpieczaniem zerwanych linii energetycznych i telefonicznych. W dalszym ciągu trwa usuwanie skutków wichury.

Pani Patrycja założyła w internecie zbiórkę, aby Ci, którzy chcą pomóc rodzinie naprawić szkody, mogli wpłacić pieniądze. 

Linki do zbiórek: https://zrzutka.pl/z8snvk (naprawa dachu), https://zrzutka.pl/uszkodzony-samochod-po-burzy (samochód). 

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gardze nieuczciwymi
Gardze nieuczciwymi 14.03.2019, 19:42
Dlaczego jedna rodzina prosi o jalmuzne jak jest wiele poszkodowanych?
Gardzę zazdrością
Gardzę zazdrością 15.03.2019, 13:26
Po pierwsze każdy kto chce może założyć zbiórkę... Nie rozumiem ludzi którym to przeszkadza.. To chyba i wyłącznie zazdrość.. Tylko w tym przypadku to nie ma czego zazdrościć...

Pozostałe