Skontrolowano 139 kierowców, aż 120 otrzymało mandaty a pięciu z nich straciło prawo jazdy. Policja apeluje o zachowanie ostrożności i przestrzeganie ograniczeń prędkości.
Pięciu kierowców straciło prawo jazdy
Policja przeprowadziła akcję "prędkość". Kierowcy byli kontrolowali przede wszystkim na głównych ciągach komunikacyjnych na terenie miasta ale byli również widoczni na drogach wojewódzkich i krajowych.
- Natalia Tryba
- 25.02.2019 13:07 (aktualizacja 18.08.2023 17:23)
Drogi użytkowniku!
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Data dodania:
25.02.2019 13:07
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na FACEBOOKU!
ZOBACZ RÓWNIEŻ




































Czas-Start przeprowadzki Wroclaw
Adres firmy: Oliwkowa 9, 54-054 Wrocław, dolnośląskieNumer telefonu firmy: 667320713Adres e-mail firmy: [email protected]
Ratuj Kompa - Serwis Komputerowy Lublin
Adres firmy: Altanowa 4/U3, 20-819 Lublin, lubelskieNumer telefonu firmy: 517532335Adres e-mail firmy: [email protected]


"K2Tax" - Biuro rachunkowe Warszawa Targówek
Adres firmy: Oliwska 11 DA, 03-334 WarszawaNumer telefonu firmy: 48 606 266 277Adres e-mail firmy: [email protected]
E.ON Polska S.A. - Lider branży fotowoltaicznej
Adres firmy: Wybrzeże Kościuszkowskie 41, 00-347 Warszawa, mazowieckieAdres e-mail firmy: [email protected]


WIADOMOŚCI
Kliknij aby przejść do kanału RSSKliknij aby zobaczyć więcej
Przejdź do kategorii
AKTUALNOŚCIREGION TARNOWSKIPOWIAT TARNOWSKIMIASTO TARNÓWGMINA TARNÓWCIĘŻKOWICEGROMNIKLISIA GÓRARADŁÓWRYGLICEPLEŚNARZEPIENNIK STRZYŻEWSKISKRZYSZÓWSZERZYNYWIERZCHOSŁAWICEWIETRZYCHOWICETUCHÓWWOJNICZZAKLICZYNŻABNOREGION BRZESKIPOWIAT BRZESKIBRZESKOBORZĘCINCZCHÓWDĘBNOGNOJNIKIWKOWASZCZUROWAREGION BOCHEŃSKIPOWIAT BOCHEŃSKIMIASTO BOCHNIAGMINA BOCHNIADRWINIALIPNICA MUROWANANOWY WIŚNICZRZEZAWAREGION DĄBROWSKIPOWIAT DĄBROWSKIBOLESŁAWDĄBROWA TARNOWSKAGRĘBOSZÓWOLESNOMĘDRZECHÓWRADGOSZCZSZCZUCINKANAŁYKULINARIAZDROWIELIFESTYLEŻyczeniaKULTURAImprezkaSPORTBIZNESŻużelMOTORYZACJASondyPOLITYKAPORADYPogodaEkstraklasaRELIGIAUrząd Pracy w TarnowieO TYM SIĘ MÓWIALERTPROGRAMYSTUDIO TARNOWSKA.TVPOGADANKARAPORT REGIONUPOROZMAWIAJMY O BIZNESIEZDROWIE NA CO DZIEŃPRAWDĘ MÓWIĄCTrybim OkiemZ bliskaBajeczne weseleWeekend za miastemWSZYSTKO O MIEŚCIESportowy gośćEXPRESS POWIATU TARNOWSKIEGOPrzegląd kulturalnyTarnowska kanapaPoznaj swojeSmakujemy w MałopolscePrzegląd prasyMAŁOPOLSKAWIADOMOŚCI Z POLSKIŚWIATFILMY PROMOCYJNENA ŻYWO














Temperatura: 23°C Miasto: TARNÓW
Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 7 km/h
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
REGION















