Źródlany Szlak produktem sieciowym

  • 22.02.2019, 11:29 (aktualizacja 22.02.2019, 16:39)
  • Wioletta Zarębska
tar-2019-02-15-zrodlany-szlakmoviecon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Pogórze Ciężkowickie chce kusić turystów źródlaną wodą. Na terenie pięciu gmin: Ciężkowice, Gromnik, Pleśna, Rzepiennik Strzyżewski i Zakliczyn powstają lub mają powstać atrakcje na trasie liczącej ponad 80 km, ciągnącej się od Tarnowa aż po Nowy Sącz. Dlatego podczas specjalnie zorganizowanej konferencji zastanawiano się jak wspólnie promować ten Źródlany Szlak.

Już teraz np. na terenie gminy Pleśna można podziwiać malowniczą okolicę z wieży widokowej w Dąbrówce Szczepanowskiej, zwiedzić Cmentarz Legionistów w Łowczówku, pospacerować wśród ciszy drzew na trasie ścieżki geologicznej w Lichwinie oraz odpocząć w stanicy rowerowej w Lubince.

Cała inwestycja kosztuje około 80 mln złotych.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe