Powiat tarnowski. Kolejne pieniądze na wymianę starych pieców

  • 18.02.2019, 14:27 (aktualizacja 18.02.2019, 14:32)
  • Wioletta Zarębska
tar-2019-02-18-smog-w-powieciemoviecon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Powiat tarnowski chce walczyć ze smogiem. Według danych z urządzeń monitorujących jakość powietrza wynika, że obecnie nie jest dobrze. W okresie zimowym normy niezdrowych pyłów zawieszonych są znacznie przekroczone, dlatego powiat tarnowski postanowił przyczynić się do likwidacji smogu i uruchomił pilotażowy program wymiany pieców.

O szczegóły trzeba pytać w Starostwie Powiatowym w Tarnowie. Dodajmy, że to nie jedyna możliwość na otrzymanie dotacji na wymianę kotła. Od listopada ubiegłego roku mieszkańcy powiatu mogą starać się o dofinansowanie ze środków wojewódzkich. Na wymianę starego pieca i instalacji grzewczej można dostać nawet 14 tys. zł.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe