Szkoła Podstawowa nr 18 w Tarnowie ma nową hale

  • 15.02.2019, 18:26 (aktualizacja 15.02.2019, 18:53)
  • Zbigniew Filar
2019-02-15_hala_18movie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Hala gimnastyczna przy szkole podstawowej nr 18 w Tarnowie została uroczyście otwarta. Uczniowie „osiemnastki” korzystać mogą z boisk do gry w piłkę ręczną i piłkę nożną oraz w koszykówkę i siatkówkę. Budowa hali realizowana była metodą „projektuj i buduj”.

Autorem zdjęć jest pan Paweł Topolski

Zbigniew Filar

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Obserwator
Obserwator 24.02.2019, 15:21
Dyrektor może gospodarować na terenie należącym do szkoły, nie zaś wokół szkoły."Nieład parkingowy wokół szkoły" to przede wszystkim efekt kultury (czy raczej jej braku) kierowców, którzy tam pozostawiają swoje pojazdy, nie bacząc na innych użytkowników terenów przyszkolnych. Trudno, żeby dyrektor wychowywał dorosłych ludzi lub bawił się jeszcze w parkingowego. Ma inne obowiązki.
kierowca
kierowca 16.02.2019, 14:05
Panie Prezydencie i Pani Dyrektor pomyślcie również o parkingach przy hali.Jak na razie pani Pani dyrektor nie jest jesteś w stanie opanować nieładu parkingowego wokół szkoły.
Mieszkańcy nie mają gdzie parkować, rodzice przyjeżdżający po dzieci parkują gdzie chcą i jak chcą , .
Co się będzie działo gdy zaczną przyjeżdżać inni użytkownicy hali.
Pani dyrektor coś jednak jeszcze musi pani zrobić razem z Prezydentem

Pozostałe