Michał Cieślak: Wszystko co dobre w Polsce nie podoba się Unii Europejskiej. W 2035 pojedziemy pociągiem z Tarnowa do Warszawy przez Kielce

  • 15.02.2019, 17:29
  • Zbigniew Filar
Michał Cieślak Wszystko co dobre w Polsce nie podoba się w Unii Europejskiej
loadingŁaduję odtwarzacz...
Poseł Prawa i Sprawiedliwości - Zjednoczona Prawica gościem programu "Raport regionu"

Już w okresie powojennym był plan stworzenia linii kolejowej z Warszawy w kierunku południowym, dopiero teraz doczeka się realizacji mówił w rozmowie Michał Cieślak. Zdaniem posła w 2035 roku Tarnów i Nowy Sącz będzie dobrze skomunikowany z Centralnym Portem Komunikacyjnym pod Warszawą. Budowa linii kolejowej ma dać dla Tarnowa szansę na rozwój.

W zbliżających się wyborach do Parlamentu Europejskiego poseł Michał Cieślak ma rekomendację do startu z list PiS-u w okręgu małopolsko-świętokrzyskim, jak sam mówi rodzinnie związany z powiślem, kształcił się w Tarnowie a obecnie jest posłem ziemi świętokrzyskiej. 

Zbigniew Filar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Bomba Tromba
Bomba Tromba 21.02.2019, 22:46
Ale nie trzeba budować żadnej nowej lini między Tarnowem, Kielcami, Warszawą, Nowym Sączem bo ona jest, ma się dobrze, a brakuje tylko 40 km między Buskiem i Żabnem i trzeba się tylko skupić nad uzupełnieniem tego odcinka.

Pozostałe