Tarnowska policja ma nowe radiowozy. Wśród nich jest pierwsza hybryda

  • 06.02.2019, 15:11 (aktualizacja 06.02.2019, 15:28)
  • Wioletta Zarębska
tar-2019-02-06-radiowozymoviecon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Rekordową ilość, bo aż piętnaście radiowozów otrzymała w tym roku Komenda Miejska Policji w Tarnowie. Są to zarówno oznakowane jak i nieoznakowane radiowozy. Jedenaście z nich ufundowały lokalne samorządy, głównie pojazdy marki Opel i Hyundai.

Nowa, hybrydowa Toyota Auris służyć będzie policjantom z komisariatu w Tuchowie. Środki na ten samochód w całości pozyskano z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, postarał się o to poseł Michał Wojtkiewicz. Kolejną część nowych radiowozów pomogło kupić kilka gmin podlegających pod komendę, miasto Tarnów oraz powiat tarnowski. Wszystkie samochody łącznie kosztowały prawie milion złotych.

Pojazdy zostały poświęcone, a później uroczyście wręczono policjantom kluczyki do każdego z nich.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe