Trzy punkty dla tarnowianek

• 3.02.2019, 15:12 (aktualizacja 03.02.2019 15:22)
  • Wioletta Zarębska
tar-2019-02-03-tarnowwawamoviecon.mp4
Trzy punkty zdobyły tarnowianki w meczu z Wisłą Warszawa, którą pokonały 3:1. Gospodynie po pierwszym wygranym secie (25:17), w drugiej dość zaciętej partii uległy przyjezdnym. Tutaj świetną postawą wykazała się Katarzyna Marcyniuk i to ona przyczyniła się do wygrania tej partii przez warszawianki (22:25). Dopiero dwa kolejne sety przyniosły Tarnowowi zwycięstwo (25:21, 25:11).

Duży apetyt na wygraną miały też przyjezdne warszawianki. Jednak, ja tłumaczy trener Ewa Cabajewska, jej drużyna grała ten mecz ostatkami sił.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

Po meczu z Wisłą Warszawa Grupa Azoty PWSZ Tarnów awansowała oczko w górę w ligowej tabeli i teraz znajduje się na trzecim miejscu. Z kolei drużyna z Warszawy nadal plasuje się na siódmej pozycji.

Dodajmy, że kolejne spotkanie tarnowianki rozegrają na wyjeździe z drużyną Solna Wieliczka. Tak więc 9 lutego w solnym mieście szykuje się mecz na szczycie.