Brzesko: Rząd pomoże budować nową siedzibę policji

  • 01.02.2019, 16:23
  • Wioletta Zarębska
tar-2019-02-01-szczurek-zelaskmoviecon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Coraz bliżej budowy nowej komendy w Brzesku. Przypomnijmy, że ma ona powstać w okolicy szpitala i DK 94. Podczas spotkania z mediami minister Józefa Szczurek-Żelazko zapowiedziała, że w budżecie państwa są zagwarantowane pieniądze na budowę nowej siedziby brzeskiej policji. A to wszystko za sprawą rządowego programu modernizacji służb.

Na nową siedzibę czekają też sami policjanci, bo obecny budynek jest zbyt ciasny i mocno wysłużony. Jak podaje minister Szczurek-Żelazko, na obecną chwilę wyłoniono już wykonawców, którzy opracują niezbędną dokumentację.

Dodajmy, że perspektywa budowy nowej siedziby straży pożarnej jest bardziej oddalona w czasie. Nie wiadomo kiedy miałyby się zacząć prace nad jej powstaniem.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe