Ośrodek RELAKS nowym miejscem wypoczynku w Gminie Pleśna

  • 30.01.2019, 18:43 (aktualizacja 30.01.2019, 19:09)
  • Paulina Kuczera
tar-2019-01-30-relaks1.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
To już pewne! Relaks dostanie drugie życie.

Mowa o zagospodarowaniu terenu w Łowczówku  wraz z modernizacją obiektu sportowo - rekreacyjnego "Relaks". Na tą inwestycję Gmina Pleśna otrzymała dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 w kwocie ponad 2 mln zł.

W ramach inwestycji zostanie przebudowany budynek Relaks z szatniami, powstanie m.in ścieżka do jazdy na rolkach, ścieżka wokół wierzby płaczącej z placem zabaw, boisko do piłki siatkowej i tenisa, drewniane tarasy, ścieżki spacerowe. Projekt przewiduje także zagospodarowanie terenu. Obiekt zyska nowe oświetlenie solarne, zostanie wyremontowana nawierzchnia, parkingi, trawniki i zieleń. W projekcie zaplanowano 22 miejsca parkingowe dla samochodów osobowych, w tym cztery miejsca dla osób niepełnosprawnych oraz osiem miejsc dla autokarów.

W sumie cała inwestycja będzie kosztować ponad 4,5 mln zł. W znaczący sposób podniesie ona atrakcyjnosć turystyczną regionu.  Obiekt znajdujący się na tzw. Źódlanym Szlaku ma być gotowy do końca  2020 rok.

Paulina Kuczera

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kolega
Kolega 03.02.2019, 19:46
A to nie zalewowe tam jest?kiedyś brakło mi kohones żeby terenówką przejechać
kalkulator iluzji
kalkulator iluzji 31.01.2019, 12:23
4,5 miliona nie wystarczy aby zrealizować ten projekt w przedstawionej koncepcji. Ale polecam kolejny kredyt na dobrych warunkach. Knapik lubi kredyty.
Jerrrry
Jerrrry 31.01.2019, 13:50
4,5 mln wystarczy, jeśli gmina przetarg odpowiednio wypromuje a Cetnar nie będzie jedynym oferentem i połowa kasy pójdzie pod stołem zawyzonymi cenami na fakturach jak to było przez ostatnie lata i projekty typu Zwiększenie atrakcyjności gminy

Pozostałe