Wietrzychowice: Seniorów zapraszają na bal!

  • 20.01.2019, 20:18
  • Wioletta Zarębska
tar-2019-01-20-bal-senioracon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W okolicy Dnia Babci i Dziadka w Wietrzychowicach - tradycyjnie już – odbył się Bal Seniora. Podczas imprezy były pokazy taneczne, występy artystyczne, nie zabrakło też kolęd w przepięknym wykonaniu. Jednak dla wielu seniorów z gminy Wietrzychowice to również czas kiedy można się wspólnie spotkać i porozmawiać z sąsiadami, znajomymi i przyjaciółmi.

Władze gminy Wietrzychowice cieszą się, że co roku seniorzy dopisują i chętnie pojawiają się na organizowanym dla nich balu.

Podczas Balu Seniora nie zabrakło też momentów pełnych wzruszeń. W trakcie wydarzenia wręczono medale za długoletnie pożycie małżeńskie parom z terenu gminy, które przeżyły ze sobą 50 i więcej lat. Wraz z wójtem Tomaszem Bankiem te odznaczenia wręczał też Honorowy Obywatel Gminy Wietrzychowice – prymas Józef Kowalczyk.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe