Debata o komunikacji miejskiej. Tarnowscy radni obiecują korzyści dla pasażerów

  • 03.01.2019, 14:50
  • Wioletta Zarębska
tar-2019-01-03-komunikacja-miejskamoviecon_4ovhsq68o0ne_.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Trwają konsultacje społeczne dotyczące komunikacji miejskiej w Tarnowie. Urzędnicy chcą poznać zdanie pasażerów MPK na temat układu linii autobusów miejskich liczby kursów i godzin odjazdu z przystanków. Uwagi i wnioski można składać do 8 stycznia do Zarządu Dróg i Komunikacji. O transporcie publicznym dyskutowano tez podczas sesji rady miejskiej, radni zastanawiali się co należy poprawić, aby mieszkańcy chętniej korzystali ze zbiorowego transportu.

Mimo, że trwają jeszcze konsultacje społeczne już wiadomo, że zmiany w komunikacji miejskiej będą i to z korzyścią dla pasażerów. Tańsze mają być bilety miesięczne.

Z kolei urzędnicy jeszcze przez kilka dni będą czekać na propozycje mieszkańców związane z kursowaniem komunikacji miejskiej. Wnioski należy składać pisemnie za pomocą listu bądź maila.

Adres do korespondencji: Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie, ul. Bernardyńska 24, 33-100 Tarnów, w terminie do dnia 08.01.2019 r. (decyduje data wpływu).

E-mail: [email protected] (w tytule maila trzeba wpisać temat: „Konsultacje społeczne”).

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe