Magia Świąt 3 - :: 2018 r:: 50 tyś lampek w Łęgu Tarnowskim

  • 27.12.2018, 14:55
  • Paulina Tarkowska-Golec
magia_swiat_3_-_2018_r_50_tys_lampek_4ovhsq68o0ne_.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
STARTUJEMY jak co roku 24 Grudnia !!! i kończymy 2 lutego dla tych co nie wiedzą kierujcie się do ➡️ Łęgu Tarnowskiego na ul. Zamościa ( myślę iż nr domu jest zbędny gdyż chyba poznacie ,że dobrze trafiliście)

W tym czasie od godziny 16.30-17.00 do 20.00 - 20.30 będziecie mogli zobaczyć wszystko z bliska, zrobić zdjęcia i poczuć świąteczną atmosferę .

?Jedna UWAGA na którą nie mamy już wpływu to pogoda jeśli będzie padać?? przez większość dnia , lub pogoda będzie nie pewna to ze względów bezpieczeństwa jak i trudu przygotowań lampek NIE zapalamy:( jak sami wiecie woda plus prąd to nie za dobre połączenie!!!

Ale to jeszcze nie koniec w tym roku nasza MAGIA ŚWIĄT będzie wspierać Justynkę DRĄG ❤️?

(poniżej więcej informacji )
⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
https://www.siepomaga.pl/ratujemy-justyne

naszą wojowniczkę która ma trudnego przeciwnika -RAKA i to dla niej będziecie mogli wrzucić grosik do puszki przez cały okres Magii Świąt na jakże kosztowne leczenie za granicą gdyż do 4 lutego musimy uzbierać MILION Złotych.
Pamiętajcie im nas więcej tym tym lepiej, trzeba wykorzystać każdą możliwość ?. Wierzymy w WAS...

Pamiętajcie dobro powraca ?

Paulina Tarkowska-Golec

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe