Nowy sprzęt dla jednostek OSP z terenu gminy Borzęcin

  • 11.12.2018, 15:02
  • Wioletta Zarębska
tar-2018-12-11-bielcza-sprzetcon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Nowy sprzęt trafił do trzech jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej na terenie gminy Borzęcin. Doposażenie otrzymały: OSP Bielcza, OSP Przyborów i OSP Borzęcin Górny. Do tych jednostek trafiły m.in. ubrania ochronne, specjalne pompy czy zestawy do ratownictwa drogowego.

W sumie zakupy dla trzech jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej kosztowały ponad 32 tys zł. Część pieniędzy pochodziło z wojewódzkiego programu Bezpieczna Małopolska. Resztę, nieco ponad 17 tys. zł. dołożyła gmina. Jak wyjaśnia wójt – to inwestycja w bezpieczeństwo.

Dodajmy, że w gmina zamierza też powiększyć OSP w Borzęcinie Górnym o dwa garaże i niezbędne do codziennego funkcjonowania zaplecze. Są też plany rozbudowy OSP w Borzęcinie Dolnym oraz zakup nowego samochodu, który służyć będzie w jednostce OSP Bielcza.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe