Radłowska szkoła ponadgimnazjalna ma być zlikwidowana, burmistrz Mączka zaskoczony pomysłem starostwa

  • 10.12.2018, 16:37 (aktualizacja 10.12.2018, 16:53)
  • Zbigniew Filar
loadingŁaduję odtwarzacz...
Zbigniew Mączka, burmistrz Radłowa gościem programu "Raport regionu"

Szkoła ponadgimnazjalna wg. burmistrza powinna pozostać w Radłowie, zważywszy na fakt reformy oświaty. Samorząd będzie rozpatrywał możliwość przejęcia budynku od powiatu tarnowskiego.

Zbigniew Filar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
AS 2
AS 2 12.12.2018, 10:11
Starosta jest tylko pilnym uczniem MISTRZA ZBIGNIEWA, który pokazał jak i kiedy się likwiduje szkoły.
Co tam rodzice, nauczyciele, dzieci - to tylko motłoch.
Pod rozwagę.
Pod rozwagę. 11.12.2018, 10:53
https://www.youtube.com/watch?…
Proszę posłuchać ile było propozycji ze strony Starostwa. Rada Gminy nie wyraziła żadnej chęci współpracy. Zarzuty ze strony P. Maczki są tak naprawdę zarzutami do samego siebie ale skierowane w kierunku Starostwa. Arogancja, pewnosć siebie i buta, i krótka pamieć to są złe cechy które posiada wielu polityków. Czy tak jest w tym przypadku pozostawiam do oceny zainteresowanym.
AS
AS 11.12.2018, 01:16
Jak burmistrz może stawiać zarzuty,że starosta przed wyborami nie poinformował o likwidacji szkoły w Radłowie, a co sam wyprawiał, gdy likwidował szkoły.

Przed wyborami w 2010 roku burmistrz nie tylko, że nie poinformował o planach likwidacji szkół, to jeszcze pisał w ulotkach przedwyborczych:
"Wiem też, że wzorem poprzedniej kampanii wyborczej konkurenci będą wypuszczać różne plotki o likwidacji szkół, Ośrodka Zdrowia w Zabawie itd. To wszystko stek kłamstw".
Co to było? Obietnice NA PIŚMIE Z WŁASNYM PODPISEM składane przez burmistrz przed wyborami! Czego się nie powie i nie zrobi dla stołka.

A już w roku 2011 z pomocą RM zamknął szkołę w Zdrochcu i Wał Rudzie, a chyba rok później w Biskupicach i Niwce.Nie patrzył na tradycję, zasługi, historię. Ważna była tylko kasa. Nie miał żadnych pomysłów, jak pomóc tym szkołom, nie wspierał rodziców. A małe dzieci miał w...poważaniu. Nie przejmował się , tak jak teraz przejmuje się młodzieżą z LO, że będą dojeżdżały do szkół.
No cóż...mówią, że zło i krzywda powraca...
Roża
Roża 10.12.2018, 20:27
No ciekawe...... pozostaje nam wierzyć,że Starostwo podobnie postąpi jak w przypadku parku.Było super.....i tak sobie myślę,może by tak zrobić Szkołę z internatem,tak jak było kiedyś ?! A jeśli chodzi o poziom.....ja również ukończyłam tą Szkołę i dziś po kilkunastu latach ,powiem było warto !!!!!

Pozostałe