Radni powiatowi wybierali komisje, w których będą pracować

  • 29.11.2018, 17:28
  • Wioletta Zarębska
Radni powiatowi wybierali komisje, w których będą pracować
loadingŁaduję odtwarzacz...
Rada Powiatu Tarnowskiego podczas II sesji decydowała kto będzie zasiadał w poszczególnych komisjach. Takich komisji w powiecie tarnowskim jest w sumie 6. Jak wyjaśnia przewodniczący Rady Powiatu są one niezbędne do funkcjonowania każdej rady.

W powiecie tarnowskim funkcjonują 4 komisje stałe. Przewodniczącym komisji ds. planowania budżetu został Józef Gądek, komisją oświaty rządzić ma Grażyna Karaś, szefem komisji zdrowia i opieki społecznej wybrano Annę Grabczyńską. Komisji ds. Rozwoju powiatu przewodniczyć będzie Magdalena Kopczyńska.

Ponadto, rada wybierała też komisję rewizyjną, której przewodniczącym został Tomasz pilch oraz komisję skarg, wniosków i petycji – tutaj szefem wybrano Józefa Gwiżdża.

Ta nowo utworzona komisja w powiecie tarnowskim liczy jak na razie 3 radych. Oprócz przewodniczącego wybrano też jego zastępcę, którym został Władysław Olszówka. Członkiem zaś wybrano Sławomira Wojtasika.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe