Wybrano władze gminy Brzeska

  • 21.11.2018, 16:06 (aktualizacja 23.11.2018, 14:44)
  • Paulina Kuczera
tar-2018-11-23-brzeskopopr.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Tomasz Latocha jest już pełnoprawnym burmistrzem Brzeska.

Podczas pierwszej sesji nowej kadencji Rady Miejskiej w Brzesku odebrał zaświadczenie  i złożył ślubowanie. Poparło go 56% mieszkańców gminy. To wynik, który jak sam przyznaje zobowiązuje. Podczas sesji radni złożyli ślubowanie i wybrali prezydium rady. Przewodniczącą Rady Miejskiej Brzeska została Maria Kądziołka, funkcję wiceprzewodniczącego pełnić będą Adrian Zaleśny oraz Kamil Trąba.

Paulina Kuczera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Cret
Cret 22.11.2018, 13:02
Tomasza Latochę poparło 56% mieszkańców powiatu? Czyli rozumiem, że zagłosowali na niego wszyscy mieszkańcy gminy, łącznie z małymi dziećmi, a i mieszkańcy sąsiednich gmin nie omieszkali wyrazić swojego poparcia.

Pozostałe