Artur Jasiński o sprawie sądowej w trybie wyborczym. Dlaczego przewodniczący rady gminy Wierzchosławice nie startuje do rady gminy?

  • 19.10.2018, 12:28
  • Zbigniew Filar
Artur Jasiński kandydatem na Wójta gminy - sprawa w sadzie
loadingŁaduję odtwarzacz...
Artur Jasiński przewodniczący rady gminy Wierzchosławice, kandydat na wójta gminy gościem programu "Raport regionu"

Zbigniew Drąg uznał we wniosku do sądu że Artur Jasiński wprowadził mieszkańców gminy w błąd publikując w swojej ulotce nieprawdę. 

Zbigniew Filar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
rolnik
rolnik 19.10.2018, 23:29
Ludzie ! Oni chcą otwierać nowe żwirownie i widzą w tym korzyści dla gminy. Czy ja śnie, czy ten horror dzieje się w realu ? Oznacza to mniej urodzajnej ziemi i mniej chleba dla nas, i dla przyszłych pokoleń. Oznacza to setki tysięcy dodatkowych, ciężkich samochodów na naszych (wojewódzkich) drogach. Oznacza to stałe zwiększenie zagrożeń życia i zdrowia mieszkańców. Jeżeli musicie nam szkodzić, to przynajmniej nie szkodźcie wspaniałej idei "dobrej zmiany".
Adam
Adam 19.10.2018, 21:27
Trzeba mieć honor by nie startować na radnego a tylko na. Wójta. Pokazał Pan determinację i serce dla. Gminy duży plus dla. Pana
Jan
Jan 19.10.2018, 21:05
Panu Drągowi już dziękujemy.
Ola
Ola 19.10.2018, 16:06
Panie Arturze życzę powodzenia.

Pozostałe