Artur Jasiński o sprawie sądowej w trybie wyborczym. Dlaczego przewodniczący rady gminy Wierzchosławice nie startuje do rady gminy?

  • 19.10.2018, 12:28
  • Zbigniew Filar
loadingŁaduję odtwarzacz...
Artur Jasiński przewodniczący rady gminy Wierzchosławice, kandydat na wójta gminy gościem programu "Raport regionu"

Zbigniew Drąg uznał we wniosku do sądu że Artur Jasiński wprowadził mieszkańców gminy w błąd publikując w swojej ulotce nieprawdę. 

Zbigniew Filar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
rolnik
rolnik 19.10.2018, 23:29
Ludzie ! Oni chcą otwierać nowe żwirownie i widzą w tym korzyści dla gminy. Czy ja śnie, czy ten horror dzieje się w realu ? Oznacza to mniej urodzajnej ziemi i mniej chleba dla nas, i dla przyszłych pokoleń. Oznacza to setki tysięcy dodatkowych, ciężkich samochodów na naszych (wojewódzkich) drogach. Oznacza to stałe zwiększenie zagrożeń życia i zdrowia mieszkańców. Jeżeli musicie nam szkodzić, to przynajmniej nie szkodźcie wspaniałej idei "dobrej zmiany".
Adam
Adam 19.10.2018, 21:27
Trzeba mieć honor by nie startować na radnego a tylko na. Wójta. Pokazał Pan determinację i serce dla. Gminy duży plus dla. Pana
Jan
Jan 19.10.2018, 21:05
Panu Drągowi już dziękujemy.
Ola
Ola 19.10.2018, 16:06
Panie Arturze życzę powodzenia.

Pozostałe