Artur Jasiński z planem dla gminy Wierzchosławice na 5-letnią kadencję wójta

  • 01.10.2018, 12:52 (aktualizacja 01.10.2018, 14:42)
  • Zbigniew Filar
Artur Jasiński z planem dla gminy Wierzchosławice
loadingŁaduję odtwarzacz...
Kandydat na wójta gminy Wierzchosławice, przewodniczący Rady Gminy Wierzchosławice gościem programu "Raport regionu"

Artur Jasiński przedstawił propozycję pracy na 5-letnią kadencję, odniósł się również do programów i tez swoich kontrkandydatów w wyborach do rady i na wójta gminy.

Zbigniew Filar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Rokita
Rokita 18.10.2018, 10:08
Panie przewodniczący - Dlaczego jak ognia unika Pan odpowiedzi na pytanie kto obejmie kluczowe stanowiska w Gminie w wypadku wygrania przez Pana wyborów? Czy Pan Głowacki zostanie wicewójtem albo otrzyma inne stanowisko? A może Pan J. Bryl będzie widziany na stanowisku wice? To rzeczy które interesują wszystkich mieszkańców. I dlaczego na swoim papierowym programie nie pisze pan kwot dopłat do wody? Nie uniknie Pan rozliczenia ze swoich słów i obietnic tak czy inaczej, mieszkańcy tego dopilnują jeżeli Pan wygra. Pana wywiady nie zginą z internetu, proszę o tym pamiętać. Tak jak i nie zginie artykuł z Temi z 4 lipca tego roku i znaczące Pana słowa - "...Przy obecnej sytuacji finansowej dopłaty do wody dla mieszkańców oznaczałyby ekonomiczny koniec gminy..."
Kim
Kim 11.10.2018, 22:10
A czemu nie ?
lis
lis 11.10.2018, 15:07
czy te oczy mogą kłamać?!
Piast Kołodziej
Piast Kołodziej 08.10.2018, 14:44
Szanowny kandydacie, Panie A. Jasiński. Jako iż nie spotyka się Pan nigdzie oficjalnie z wyborcami i nie można Panu zadawać pytań, naszła mnie taka refleksja - Czy zamierza Pan po wyborach, w wypadku gdyby został Pan Wójtem robić jakieś personalne czystki w Wodociągach i Urzędzie Gminy? Tak nawiązując do ostatniego Pana wywiadu w RDN - roczne zużycie wody na rodzinę na poziomie 10m3 to tak gdzieś chyba na Saharze... Analizy dopłat do wody Panu optymistycznie rosną wraz ze zbliżającymi się wyborami... całkiem niedawno w Tarnowskiej Telewizji było jakieś 3zł, dziś w RDN nawet 6zł, skąd ten wzrost, tylko tak konkretnie, po ludzku, bez ściemniania proszę wytłumaczyć, co Pan znalazł nowego że ta kwota wzrosła dwukrotnie?
4 lipca w Temi napisano: (Artur Jasiński) – Przy obecnej sytuacji finansowej dopłaty do wody dla mieszkańców oznaczałyby ekonomiczny koniec gminy – przekonuje. – To byłoby zbyt duże ryzyko, dlatego nigdy nie godziłem się na takie rozwiązanie." Co się tak nagle zmieniło w tych Pana analizach... może się Pan mylił jednak i wcześniej już dało się zrobić dopłaty gdyby rada dogadała się z Wójtem i wspólnie poszukano by rozwiązań ???
A może jednak dalej nic się nie da zrobić i te Pana przed wyborcze analizy to tylko slogan,
pusty slogan?
wyborca
wyborca 08.10.2018, 12:51
Zero konkretów. Prawo i Sprawiedliwość ze swoim programem to zacna partia. Inaczej bywa z ludźmi, którzy ją w terenie reprezentują i przynoszą jej niejednokrotnie szkodę wizerunkową. Dowód: kandydatury popierane przez Prawo i Sprawiedliwość w Wierzchosławicach. W pierwszej turze wyborów 2014 r. PiS poparło nie członka tej partii w sytuacji gdy kandydował jednocześnie członek PiS. Popierany kandydat na szczęście odpadł, bo jego program gwarantował podwojenie katastrofalnego zadłużenia gminy, gdyby spełnił obietnice budowy zaplecza sportowego, rozbuchane na miarę wręcz olimpijską. W drugiej turze poparcie uzyskał członek PiS, i tuż po zwycięskich wyborach został wyrzucony z partii(!). Decyzja, jak najbardziej prawidłowa, ale czy nie można było przewidzieć tego przed wyborami? Obecnie popieranego kandydata (dotychczasowego przewodniczącego rady !) i jego czteroletnie "osiągnięcia" oraz brak konkretnego programu, nawet przy najlepszych chęciach, trudno jest utożsamiać z programem i działaniami Prawa i Sprawiedliwości. Wielka szkoda, że do tego doszło, bo w rezultacie nie będzie na kogo oddać głosu. Wybór mniejszego zła, to żaden wybór, gdyż wybierać można tylko między dobrem a złem. Aż się prosi wezwanie kogoś "na dywanik".
Studentka
Studentka 03.10.2018, 22:00
Troszkę to słabe takie zasłanianie się PiS-em i obiecywanie, że wyprowadzi gminę z zadłużenia i dlatego trzeba na pana Jasinskiego głosować.
Ja bym raczej chciała zapytać co pan Artur Jasinski zrobi dla młodych? Czy rzeczywiscie młodzi dostaną szanse pracy w gminie zgodnie z wykształceniem czy dalej będzie uprawiane „kolesiostwo” i zatrudnianie po znajomosci? No i kiedy jakieś spotkania z wyborcami? Mysle, że to jest kwintesencja kampanii, a nie występowanie jeden na jeden z „redaktorem”, który pytaniami naprowadza na odpowiedzi.
hajduk48
hajduk48 02.10.2018, 22:20
A mnie ciekawi czy pan Jasiński był radnym za kadencji poprzedniego wójta?? jeśli tak to jak głosował w sprawach dotyczących budżetu gminy itd. czy konkretnych spraw z tym związanych? czy sygnalizował wtedy, że spółka wodno kanalizacyjna ma coraz gorszą kondycję finansową? że farma fotowoltaiczna ma zadłużenie i są brane na nią pożyczki w parabankach? czy wiedział o procederze nie płacenia składek ZUS na nauczycieli w gminie wierzchosławice?
Wyborca
Wyborca 03.10.2018, 18:04
Pan Artur Jasiński jest radnym pierwszą kadencję. A przekrety robił Wójt Rajski z radnymi którzy za tym głosowali. Pan Andrzej Mróz startuje teraz w wyborach z radnymi Wójta Rajskiego i co oni zrobią coś lepiej. Wstyd Panie Mróz!!!!!!!!!!
Kostka
Kostka 03.10.2018, 18:44
Chyba jeden radny był w przed ostatniej kadencji z Panem Rajskim. Za nic go nie skazano, jak macie jakąś wiedze o przekrętach to należy zawiadomić prokuratora. To obywatelski obowiązek, a jak nie macie na kogoś dowodów że popełnił jakieś przestępstwo to czemu go obmawiacie za plecami? Pomawianie jest karalne, ip komputera można na wniosek prokuratora odtajnić. Nie jesteście anonimowi. Pamiętajcie o tym!
Sęk
Sęk 02.10.2018, 23:40
Nie byl
Tylko PiS
Tylko PiS 02.10.2018, 20:44
Sympatycy Prawa i Sprawiedliwości pełna mobilizacja 21 października.Idziemy na wybory i głosujemy na Pana Artura Jasińskiego.
kościelny
kościelny 02.10.2018, 19:01
Facet nie ma odwagi wyjść w teren między ludzi, produkuje tylko wyborcze filmiki, atakuje czyjąś rodzinę... WSTYD. No i nie dowiedziałem się co z tym dogadywaniem się w końcu... wina wójta, jak nic... hehehe... Przypominam Panu Jasińskiemu że to nie on zdobył mandat do rządzenia Gminą jak mu się wydaje chyba, tylko Pan Drąg - 2646 głosów, Pan Jasiński zdobył aż 131 głosów i został RADNYM, nie wójtem. A Drąga pis nie popierał przypadkiem?, nie pamiętam dokładnie, jak to było z tym Panie Hudyma? "Kontrkandydaci obiecują wszystkim wszystko" a skąd to Pan wie, z czego ta wiedza, ze szklanej kuli chyba??? Niech Pan wyjdzie pomiędzy zwykłych ludzi z tymi swoimi rewelacjami i je zweryfikuje... tylko czy ma Pan odwagę to zrobić, łatwo w internecie mówić niewiadomo co, gorzej powiedzieć to komuś w twarz.
Anty PO i PSL
Anty PO i PSL 02.10.2018, 20:16
Ludzie Platformy Obywatelskiej i PSL Pana Andrzeja Mroza próbują atakować Pana Artura Jasińskiego.Chcecie znowu do koryta się dostać. Z listy Platformy Obywatelskiej nie ma szans to najlepiej wyprzeć sie swojego chlebodawcy.Chorongiewki !!!!!!
Ruda
Ruda 03.10.2018, 13:14
Drogi Panie, w tym wywiadzie to ja widzę, że Pan Jasiński atakuje rodzinę Pana Mroza a nie odwrotnie jak Pan sugeruje! Cóż jak się nie ma argumentów trzeba innych za wszelką cenę oczernić. Wszyscy źli wszyscy niedobrzy !
kościelny
kościelny 02.10.2018, 20:34
Widzisz gdzieś kłamstwo w tym co napisałem? Ojej jaka merytoryczna odpowiedź... hehehe... na tyle Was stać, pogarda i obrażanie. ZERO merytoryki i odwagi aby spojrzeć przeciwnikowi w twarz i przedstawić swoje poglądy w terenie, najłatwiej tworzyć filmiki w necie i żyć w wirtualnym świecie.
Popieram
Popieram 02.10.2018, 18:45
Nie możecie nic zarzucić Panu Arturowi Jasinskiemu a on Was wypunktował. Przykro .Sama prawda !!!.Jezeli się z czymś nie zgadzacie możecie w trybie wyborczym wystąpić do Sadu .48 godzin i sprawa bedzie zakonczona.Pan Artur Jasiński bardzo mądry i uczciwy człowiek. Możecie się uczyć tego od niego.
oooo
oooo 06.10.2018, 06:54
jak i jego młodszy brat sama uczciwosc
PiS
PiS 02.10.2018, 18:15
Co nam dała Platforma Obywatelska i PSL. Nic. Pan Andrzej Mróz dostał od nich dobrą posadę. Teraz ma nie złął emeryture. Nikt z Prawa i Sprawiedliwości nie pomógł by Panu Andrzejowi Mrozowi w wyprowadzeniu Gminny Wierzchosławice z zadłużenia. Pan Artur Jasiński jest tego gwarantem.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 02.10.2018, 18:07
Jak by Pan Artur Jasiński był złym kandydatem na Wójta Gminy Wierzchosławice to Prawo i Sprawiedliwość by go nie poparło .Wszyscy wiemy że po wyborach Prawo i Sprawiedliwość będzie miało władze sądaże to pokazują i 500+ i 300+
Wyborca
Wyborca 02.10.2018, 17:55
Głosuję na Pana Artura Jasińskiego razem z Prawem i Sprawiedliwością wyprowadzi Gminę Wierzchosławice z zadłużenia.
Obywatelka
Obywatelka 09.10.2018, 19:51
Masz pewne, ha ha
olo
olo 06.10.2018, 06:50
i razem z bratem bandyta zasiada w gminie jak cesarze
PSL
PSL 02.10.2018, 17:26
Wara od rodzin kandydatów , a co PIS dobrego zrobił w Gminie , szczerość i kto to mówi , niech powie szczerze ,że jego brat stoi za winklem aby spieniężyć majątek gminny ...
alaryk
alaryk 01.10.2018, 15:27
Powiem tak, standardowy wyborczy spot reklamowy. Tak w wielkim skrócie ;) - https://www.youtube.com/watch?…
KOLEŚ
KOLEŚ 02.10.2018, 17:02
Co proponuje pan przewodniczący żadnego programu i planu , bzdury które przez 4 lata opowiadał na sesjach i skłócił cała radę .

Pozostałe