Stop betonowaniu Piaskówki. Mieszkańcy ul. Czapskiego poprosili Radę Miejską o pomoc

  • 10.09.2018, 10:59
  • Wioletta Zarębska
tar-2018-09-10-stop-betonowaniu-piaskowkicon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Powracamy do sprawy mieszkańców ul. Czapskiego. Oni wraz z sąsiadami z okolicznych ulic poprosili Radę Miejską by zajęli się sprawą planów zabudowy terenów w pobliżu ich domów. Jak informowali również nas jeszcze w lipcu br. – mają wiedzę, że deweloper chce postawić kolejne budynki mieszkalne, które ich zdaniem przyczynią się do całkowitej likwidacji terenów zielonych w tej części Piaskówki. Aby radni zajęli się sprawą mieszkańcy zgłosili wniosek poparty 130 podpisami.

Dodajmy, że podczas sesji Rady Miejskiej prezydent miasta Tarnowa zadeklarował, że w tej kadencji działki o których mowa nie zostaną sprzedane. O tym co będzie później zdecyduje Rada Miejska i władze miasta wybrane podczas październikowych wyborów.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe