Mieczysław Bień kandydatem do sejmiku województwa małopolskiego. Staruje ze wspólnej listy Stowarzyszenia "Wspólna Małopolska" i Nasze Miasto Tarnów

  • 06.09.2018, 15:26
  • Wioletta Zarębska
tar-2018-09-06-nasze-miasto-tarnowcon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Nasze Miasto Tarnów współpracuje ze Stowarzyszeniem Wspólna Małopolska. Taką wolę ogłoszono podczas konferencji prasowej zwołanej obok sali lustrzanej w Tarnowie. W jej trakcie ogłoszono również, że wspólnym kandydatem do sejmiku województwa małopolskiego będzie Mieczysław Bień, były prezydent Tarnowa.

Przypomnijmy, że Mieczysław Bień w przeszłości dwukrotnie pełnił funkcję prezydenta miasta Tarnowa w latach 1990-94 i 2002-2006. od 2007 roku jest dzierżawca i zarządcą pałacu w Janowicach.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe