Rajd rowerowy w gminie Skrzyszów

  • 22.06.2022, 09:35
  • Artykuł partnera
Rajd rowerowy w gminie Skrzyszów

Do wakacji zostało kilka dni. Gmina Skrzyszów, chcąc rozpocząć je aktywnie i zdrowo, zaprasza do udziału w rajdzie rowerowy. Uczestnicy będą mieli do pokonania malowniczą trasę, wiodącą przez urokliwe zakątki gminy.

W rajdzie może wziąć udział każdy, bez wzglądu na wiek. Trasę wytyczono w taki sposób, aby nie sprawiała trudności młodszym jak i starszym uczestnikom. Suma podjazdów to 180 m, a czas przewidziany na pokonanie trasy, to ok. 2,5 g. Zaplanowane są dwa postoje, w trakcie których uczestnicy rajdu będą mogli zregenerować siły.

Gminny Rajd Rowerowy odbędzie się w najbliższą niedzielę, 26 czerwca 2022 r. Zapisy i zbiórka od g. 14 przed Urzędem Gminy w Skrzyszowie. Strat planowany jest na g. 15, a koniec rajdu odbędzie się na boisku Orlik w Skrzyszowie. Trasa liczy niecałe 30 km. Na zakończenie rajdu dla wszystkich uczestników przewidziany jest poczęstunek kiełbaską z grilla.

Regulamin dostępny jest na www.skrzyszow.pl, www.gckib-skrzyszow.pl.

Artykuł partnera

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe