Ognisko Baletowe, działające przy Centrum Sztuki Mościce, z nagrodą „Polonia Minor”!

  • 22.06.2022, 08:58
  • Źródło: Centrum Sztuki Mościce
Ognisko Baletowe, działające przy Centrum Sztuki Mościce, z nagrodą „Polonia… Fot. CSM
19 czerwca 2022 w Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie odbył się koncert Ogniska Baletowego, podsumowujący rok artystyczny 2021/2022.

Świętujące 30-lecie swojego istnienia i pracy scenicznej Ognisko zostało wyróżnione nagrodą „Polonia Minor”, która została przekazana na ręce prowadzących zespół - Edyty Korus i Adama Kawy.

Nagroda przyznana „w podziękowaniu za twórczą opiekę nad wieloma pokoleniami tanecznych talentów oraz rozwijanie zainteresowań tańcem baletowym u dzieci i młodzieży”.

W imieniu Samorządu Województwa Małopolska Nagrodę wręczyły Iwona Gibas – członek Zarządu Województwa Małopolskiego i Monika Gubała – Dyrektor Departamentu Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.

Serdecznie gratuluję i dziękuję prowadzącym Ognisko Baletowe w Tarnowie za umożliwianie rozwoju młodym talentom tanecznym z całego regionu, inspirowanie kolejnych osiągnięć oraz kreowanie atmosfery miłości do kultury, muzyki i tańca” – powiedziała Iwona Gibas.

Nagrodę „Polonia Minor”, Marszałek Województwa Małopolskiego wraz z Przewodniczącym Sejmiku Województwa Małopolskiego przyznaje za szczególne osiągnięcia w dziedzinie rozpowszechniania i popularyzacji idei samorządności oraz za działalność na rzecz Małopolski. Przyznawana jest od 2011 roku.

Źródło: Centrum Sztuki Mościce

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe