Trwa konkurs fotograficzny „KLIMATyczne Powiśle”

  • 25.05.2022, 18:14 (aktualizacja 25.05.2022, 18:17)
  • Zbigniew Filar
Trwa konkurs fotograficzny „KLIMATyczne Powiśle”

W ramach realizacji projektu LIFE- IP EKOMAŁOPOLSKA Powiat Dąbrowski zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym na najlepsze zdjęcia ukazujące KLIMAT naszego powiatu.

KLIMATyczne Powiśle to nie tylko konkurs fotograficzny to także zwiększanie świadomości ekologicznej mieszkańców, wytworzenie przekonania, że przyroda naszego regionu jest wartością wspólną, której stan zależy tylko od nas, a bez wątpienia zasługuje na to, aby zadbać o zachowanie jej niepowtarzalnych walorów. Wybierając rower zamiast samochodu nie tylko ograniczysz emisję  dbając o klimat i środowisko ale również poprawisz swój stan zdrowia. Jednocześnie trzeba pamiętać, że ruch rowerowy to również bezpieczeństwo na drodze. Kask, odblaski oraz światła są niezbędnym elementem, o którym każdy rowerzysta powinien pamiętać wybierając się na wycieczkę.

Konkurs skierowany jest do każdego mieszkańca powiatu, któremu klimat nie jest obojętny.  Zadanie konkursowe będzie polegało na wykonaniu zdjęć z wycieczek rowerowych, gdzie przynajmniej na jednym zdjęciu będzie uwieczniony element bądź całość roweru, a na kolejnych walory krajobrazowo przyrodnicze powiatu dąbrowskiego (max 6 zdjęć). Do zdjęć należy dołączyć krótki opis wraz z lokalizacją. Mile widziane będą również zrzuty z ekranu aplikacji potwierdzające pokonane trasy rowerowe.

Konkurs rozpoczyna się w dniu 18.05.2022 r., a kończy 29.07.2022 r.

Zdjęcia należy przesłać na adres: [email protected]

Wzięcie udziału w konkursie jest bezpłatne, a na laureatów czekają atrakcyjne nagrody!

Celem przedsięwzięcia jest wykształcenie proekologicznych postaw u mieszkańców powiatu, a także  zachęcenie do aktywnego współuczestnictwa w działaniach mających na celu poprawę stanu klimatu i środowiska poprzez korzystanie z komunikacji bezemisyjnej.

Formularz zgłoszeniowy i regulamin konkursu dostępny na stronie powiatdabrowski.pl

Zbigniew Filar

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe