W Szczucinie trwa remont drogi gminnej. Ma być bezpieczniej

  • 25.05.2022, 15:04
  • Gabriela Kudła
remont-gminnej-drogi.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Dobiega końca remont gminnej drogi w Szczucinie. Chodzi o inwestycje na ulicy Piaski, w ramach której wykonywana jest kanalizacja burzowa, podbudowa drogi i chodnik.

 - Koszt inwestycji to pół miliona złotych. Wykonywane jest to 140 metrów bieżących drogi. Zakończenie nastąpi niebawem, wykonawca ma otrzymać masę asfaltową i będzie ją rozścielał. Potem malowanie linii i pasów i zakończenie inwestycji - mówił Tomasz Bełzowski, zastępca burmistrza. 

Remont tej ulicy znajdującej się w centrum Szczucina był konieczny. 

- Droga wymagała remontu, nie było chodnika, asfalt był dziurawy, dlatego z całą pewnością na pewno ułatwi to poruszanie się mieszkańcom i bezpiecznego poruszania się przez pieszych - dodał Tomasz Bełzowski. 

Gmina Szczucin stawia na to, aby remontować lokalne drogi przede wszystkim w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców. 

Gabriela Kudła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe