Budują plac zabaw w Mościcach

  • 24.05.2022, 16:40
  • Zbigniew Filar
plac-zabaw-film.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W Mościcach ruszyła budowa placu zabaw przy ul. Obrońców Lwowa, a dokładnie na skwerze im. Kazimierza Ożgi. To jedna z inwestycji miejskich, która została wybrana do realizacji przez mieszkańców w ubiegłorocznym głosowaniu Budżetu Obywatelskiego. Teraz trwają prace ziemne, ale już za nieco ponad miesiąc, plac zabaw ma zostać oddany do użytku

Oprócz atrakcji dla dzieci, w tym miejscu ma powstać mała architektura oraz nowe nasadzenia drzew i krzewów. Nie byłoby tej inwestycji gdyby nie wsparcie całej społeczności Mościc, podkreślał Radny Rady Miejskiej w Tarnowie Tomasz Żmuda.

Plac zabaw ma zostać oddany do użytku początkiem tegorocznych wakacji, dodatkowo cały plac zostanie ogrodzony, tak aby był bezpieczny dla małych mieszkańców Tarnowa

Zbigniew Filar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jaro
Jaro 11.06.2022, 17:41
Nie ma co liczyć na policję, czy SM. Im się nie chce tyłka ruszyć, zwłaszcza w nocy! Jak mieszkańcy na nich nie wymusza i władze nie każą, to będzie jak zawsze demolka i przekleństwo?! A matki z małymi dzieciakami, jak szybko przyjdą, tak i szybko odejdą, aby nie słyszeć tych wulgaryzmów! Noc jak zwykle we władaniu chuliganów! Nawyków i tych samych smarkaczy nikt nie zmieni, skoro szkoła i dom mają to gdzieś!
Edward
Edward 11.06.2022, 17:18
Oby tylko nocni uczestnicy korzystający z tego nowego, atrakcyjnego obiektu nie przenieśli swych, złych cech, jakimi były chuligańskie, nocne burdy, niszczenie urządzeń i tłuczenie butelek na zaniedbanym, nie ogrodzonym, bez sanitariatów i oświetlenia Placu Zabaw przy 4 LO na Norwida! Myślę że na początek nie powinno zabraknąć wizyt, tak Straży Miejskiej, jak i Policji! My mieszkańcy pobliskich ulic zapewne nie chcielibyśmy odczuć tego co się działo na tym wcześniejszym, zlokalizowanym bliżej LO. Niech dobrze służy, ale pod nadzorem!

Pozostałe