Kraków przygotowuje się do organizacji Igrzysk Europejskich w 2023 r. Władze miasta o wyzwaniach

  • 18.05.2022, 22:28
  • TVN24/x-news
Kraków przygotowuje się do organizacji Igrzysk Europejskich w 2023 r.…

Kraków. We wtorek (17.05) w Centrum Olimpijskim PKOl w Warszawie odbyła się uroczystość podpisania umowy z miastem i regionem gospodarzem na organizację III Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023. Na konferencji prasowej w środę władze miasta mówiły o wyzwaniach, jakie czekają Kraków w ramach przygotowań do wydarzenia.

- Jednym z takich ważniejszych aspektów całej sprawy są generalne remonty na Akademii Wychowania Fizycznego, bo jest tam hala, która pamięta studentów, którzy dzisiaj już dobrze przekroczyli może i pięćdziesiątkę – przyznał Janusz Kozioł, pełnomocnik prezydenta Krakowa ds. rozwoju kultury fizycznej.

TVN24/x-news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe