Wjechał w niego motorower, tarnowski sąd uznał go winnym

  • 31.08.2018, 13:47 (aktualizacja 01.09.2018, 09:15)
  • Wioletta Zarębska
tar-2018-08-31-wjechal-w-niego-motorower-sa-uznal-go-za-wspolwinnegocon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Pan Sławomir w czerwcu 2017 roku uległ wypadkowi podczas kolizji drogowej. Do zdarzenia doszło na ul. Zamkowej, tuż po tym jak odwiózł syna do dziadków. Jak wynika z ustaleń policji w motocykl naszego rozmówcy wjechał motorower typu cross. Policja uznała że winny przyczynienia się do wypadku jest nasz rozmówca. Sprawa trafiła do sądu i ten też zdecydował, że to pan Sławomir odpowiada za to co się stało.

Sąd uznał, że pan Sławomir popełnił błąd zatrzymując się się trakcie wykonywania manewru na drodze. Tym samym nasz rozmówca żali się, że nie wzięto pod uwagę opinii biegłego, który wyraźnie wskazywał, że to nadmierna prędkość kierowcy motoroweru w dużej mierze przyczyniła się do tej kolizji.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe