Kazimierz Koprowski kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Tarnowa

  • 24.08.2018, 11:49 (aktualizacja 24.08.2018, 21:11)
  • Wioletta Zarębska
tar-2018-08-24-koprowski-kandydatem-piscon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Tym samym potwierdziły się podawane przez nas wcześniej nieoficjalne informacje o rezygnacji Janusza Gładysza w ubieganiu się o najwyższe stanowisko w mieście. Podczas specjalnie zwołanej konferencji prasowej nowego kandydata na urząd prezydenta przedstawiła wiceprezes rady ministrów Beata Szydło.

Dodajmy, że Kazimierz Koprowski ubiegał się już o urząd prezydenta miasta Tarnowa w poprzednich wyborach. Wtedy niewielka ilość głosów zdecydowała, że najwyższe stanowisko w mieście otrzymał jego kontrkandydat – Roman Ciepiela. Kazimierz Koprowski do grudnia 2017 roku pełnił funkcję przewodniczącego Rady Miejskiej w Tarnowie, obecnie pracuje w departamencie ds. rozwoju w Ministerstwie Edukacji Narodowej w Warszawie.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zwolennik Gladysza
Zwolennik Gladysza 26.08.2018, 18:14
Koprowski to przegrany polityk. Przegral juz raz, wybory prezydenckie, pozniej sejmowe, ato nawet do wladz lokalnych. Pis. Teraz tez przegra
załamany
załamany 24.08.2018, 19:05
Ilość głosów? Kiedy dziennikarze, czy raczej pseudodziennikarze nauczą się rozróżniać rzeczowniki policzalne i niepoliczalne? Powinno być: liczba głosów.
zxc
zxc 24.08.2018, 21:59
nauczą się jak ich zaczną uczyć, teraz to masówka w szkołach, na studiach, w pracy.... byle szybko, byle więcej

Pozostałe