Wielkie sprzątanie w gminie Szczurowa

  • 31.03.2022, 12:58
  • Gmina Szczurowa
Wielkie sprzątanie w gminie Szczurowa
Prawie 800 mieszkańców gminy wzięło udział w akcji sprzątania sołectw zorganizowanej przez Wójta Gminy Szczurowej Zbigniewa Moskala. Wielkie zmiany zaczynają się w lokalnych społecznościach, dlatego cieszy nas tak liczne zaangażowanie w akcję sprzątania świata, która odbyła się w ostatnią sobotę marca. W sprzątaniu udział wzięli mieszkańcy sołectw, dzieci i młodzież, strażacy - wszyscy którym na sercu leży ochrona środowiska oraz estetyka naszych miejscowości.

Serce rośnie gdy widzi się takie zaangażowanie społeczeństwa. Dziękuję wszystkim, którzy przyłączyli się do naszej akcji. Szczególnie dziękuję pracownikom urzędu, którzy aktywnie włączyli się w moją inicjatywę i koordynowali działania w poszczególnych sołectwach. Serdecznie dziękuję dzieciom i młodzieży, którzy swoim zaangażowaniem pokazali, że młodym mieszkańcom gminy zależy na czystym otoczeniu. Słowa podziękowania kieruje do każdego mieszkańca, który przyłączył się do inicjatywy. Jestem dumny ze społeczeństwa naszej gminy! Pamiętajcie, dobro okazane przez Was wróci z zwiększoną mocą! - mówi Zbigniew Moskal, Wójt Gminy Szczurowa.

Każdy z uczestników sprzątania otrzymał gadżety oraz słodki poczęstunek, o co zadbał Urząd Gminy.

Drodzy mieszkańcy! Pamiętajmy, że każda pozostawiona na poboczu butelka czy opakowanie to również zagrożenie dla zwierząt. Otaczające nas środowisko potrzebuje naszej pomocy, dlatego pracujmy nad własną postawą wobec natury. 

Gmina Szczurowa

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe