Uszew: Nowy budynek przedszkola z unijnym dofinansowaniem

  • 17.08.2018, 17:16
  • Wioletta Zarębska
tar-2018-08-17-uszew-przedszkolecon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Nowy budynek przedszkola powstanie w miejscowości Uszew. Oprócz przestrzeni dla najmłodszych nowy obiekt będzie też pełnił funkcję domu kultury, świetlicy wiejskiej i gminnej biblioteki. Budynek przedszkolny, do którego teraz uczęszcza około 100 dzieci jet w złym stanie technicznym i znajduje się na terenach zalewowych.

Planuje się także, że w nowym przedszkolu będą mogły odbywać się zajęcia taneczne, próby grup folklorystycznych i kolędniczych. Budynek ma być przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Budowa nowego obiektu zakończy się do końca 2020 roku. Całkowity koszt inwestycji to ponad 8,5 mln zł a czego 1,3 mln zł pochodzi ze środków UE.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe