Marek Cieślak wraca do Tarnowa!

  • 23.02.2022, 13:39
  • Źródło: Unia Tarnów
Marek Cieślak wraca do Tarnowa!
Grupa Azoty S.A. zawarła umowę z Markiem Cieślakiem – ekspertem i menedżerem żużlowym. To ważne wsparcie dla tarnowskiego żużla w zbliżającym się sezonie.

Pan Marek Cieślak jest równolegle związany umową z Unią Tarnów, gdzie będzie konsultantem odpowiedzialnym za prowadzenie treningów pierwszej drużyny, współpracę z trenerem w ramach prowadzenia drużyny juniorów, wybór zawodników do składu meczowego oraz prowadzenie drużyny w wybranych meczach ligowych.

Współpraca z Markiem Cieślakiem – długoletnim trenerem reprezentacji Polski na żużlu i byłym trenerem m.in. Unii Tarnów ŻSSA – będzie obejmować akcje promocyjno-reklamowe
z wykorzystaniem logo Grupy Azoty. Nazwa spółki będzie promowana przez Marka Cieślaka podczas wydarzeń, w których wystąpi w roli eksperta żużlowego w transmisjach i programach telewizyjnych.

– Grupa Azoty od wielu lat wspiera tarnowski żużel. Po ubiegłorocznym spadku do niższej ligi to wsparcie jest szczególnie ważne. Ponowne nawiązanie współpracy z trenerem Markiem Cieślakiem to jeden z filarów, na którym chcemy oprzeć wspieranie sukcesów zawodników tarnowskiego żużla. Wspólnie z klubem wypracowaliśmy rozwiązanie, które ma realną szansę odbudować mocną pozycję tarnowskiego żużla w polskim speedway – mówi Tomasz Hinc, Prezes Zarządu Grupy Azoty S.A.

Umowa pomiędzy Grupą Azoty a Markiem Cieślakiem będzie obowiązywać w sezonie 2022.

– Współpraca z Grupą Azoty – która od wielu sezonów nieprzerwanie wspiera tarnowski żużel – to dla mnie ogromne wyróżnienie. Wierzę, że forma wsparcia tarnowskiego żużla, na jaką w tym sezonie zdecydowała się Grupa Azoty, przyniesie wymierne efekty dla Unii Tarnów. Dziesięć lat temu wspólnie zdobyliśmy tytuł Drużynowego Mistrza Polski, a później kolejne medale – klub ma bogatą tradycję. Przychodzę do Tarnowa, aby swoją wiedzą i doświadczeniem pomóc odbudować pozycję tarnowskiego żużla oraz systematycznie podnosić poziom sportowy i organizacyjny klubu – mówi Marek Cieślak.

Źródło: Unia Tarnów

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe