Osiedle jak betonowa pustynia. Czy przy ul. Czapskiego zniknie ostatni skrawek zieleni?

  • 13.08.2018, 16:16 (aktualizacja 13.08.2018, 16:36)
  • Wioletta Zarębska
tar-2018-08-13-osiedle-betonowe-part2con.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Wracamy do sprawy mieszkańców ul. Czapskiego. W ubiegłym miesiącu informowaliśmy o obawach tej społeczności związanych z planami rozbudowy osiedla kosztem terenów zielonych.

Ze względu na sprzeciw mieszkańców ul. Czapskiego doszło do rozmów z urzędnikami. Jak wyjaśnia Lucyna Bielatowicz z tarnowskiego magistratu teraz w tej sprawie trwa postępowania administracyjne.

Mieszkańcom ul. Czapskiego nie jest też obojętny los dziko żyjących zwierząt, które są pod ochroną i tą całkowitą i częściową. Zwracają np. uwagę, że na terenach zielonych za ich blokiem mieszkalnym żyje dużo jeży, widywane są też np. bażanty.


Zobacz także: Osiedle jak betonowa pustynia. Mieszkańcy ul. Czapskiego boją się, że zniknie ostatni zielony skrawek terenu

loadingŁaduję odtwarzacz...
Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe