Bocheńscy policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym

  • 21.01.2022, 11:07
  • Źródło: KPP w Bochni
Bocheńscy policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym
Funkcjonariusze pionu kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Bochni zatrzymali 50-latka, który był poszukiwany listem gończym. Mężczyzna ma do odbycia karę jednego roku i dwóch miesięcy pozbawienia wolności.

Sąd Rejonowy w Bochni wydał list gończy za 50-latkiem z Bochni, który nie stawił się do zakładu karnego w celu odbycia roku i dwóch  miesięcy  pozbawienia wolności. Mężczyzna dopuścił się przestępstwa gróźb karalnych a odbycia kary unikał, ukrywając się przed śledczymi. W ramach akcji „poszukiwany” sprawą zajęli się policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Bochni.
Szereg wykonanych czynności operacyjnych pozwolił im ustalić miejsce pobytu mężczyzny. Funkcjonariusze udali się pod wytypowany adres znajdujący się na terenie Bochni, gdzie zastali i zatrzymali 50-latka. Mężczyzna zgodnie z treścią listu gończego został doprowadzony do zakładu karnego celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Bochni

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe