Region. Będzie ślisko! Jest ostrzeżenie o oblodzeniu

  • 17.01.2022, 15:55
  • Wioletta Zarębska
Region. Będzie ślisko! Jest ostrzeżenie o oblodzeniu
Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia, w którym informuje o oblodzeniu. Może ono występować na terenie miasta Tarnowa, powiatu tarnowskiego, brzeskiego, bocheńskiego, dąbrowskiego oraz w innych rejonach Małopolski. Lodu i śliskiej nawierzchni należy spodziewać się zarówno na jezdniach jak i chodnikach.

"Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu, deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu powodujące ich oblodzenie. Temperatura minimalna około -2°C, temperatura minimalna przy gruncie około -2°C" - informuje Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego. 

Alert pogodowy obowiązuje od 17 stycznia od godziny 15.00 do 18 stycznia do godziny 8.00. 

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tadeusz
Tadeusz 17.01.2022, 19:24
I po co posypywać drogi dużo łatwiej wydać ostrzeżenie

Pozostałe