Według pierwszych ustaleń policji, kierujący samochodem osobowym, jadąc od Tarnowa, wjechał na przeciwny pas drogi - wprost pod nadjeżdżającego z Krakowa tira z naczepą, w której znajdowało się bydło. Ciężarówka przebiła ekrany dźwiękochłonne i spadła z kilkumetrowej skarpy.
Jacek Sobiecki, naczelnik wydziału drogowego policji w Bochni zaznacza, że rano nawierzchnia drogi była śliska przez padający deszcz. To mogło być jedną z przyczyn zdarzenia.
Reanimowany na miejscu 21-letni kierowca samochodu osobowego odzyskał przytomność w szpitalu. Trafiło do niego także dwóch kierowców ciężarówki.
Wyciągnięto z rowu naczepę ciężarówki, którą przewożone było bydło. Weterynarz bada zwierzęta, które następnie zostaną przetransportowane pojazdami zastępczymi.
















































![Kończy się okres przejściowy w systemie kaucyjnym. Proces wdrożenia potrwa jeszcze wiele miesięcy [DEPESZA] Kończy się okres przejściowy w systemie kaucyjnym. Proces wdrożenia potrwa jeszcze wiele miesięcy [DEPESZA]](https://static2.tarnowska.tv/data/articles/sm-16x9-konczy-sie-okres-przejsciowy-w-systemie-kaucyjnym-proces-wdrozenia-potrwa-jeszcze-wiele-miesiecy-d-1766500322.jpg)




























![Kończy się okres przejściowy w systemie kaucyjnym. Proces wdrożenia potrwa jeszcze wiele miesięcy [DEPESZA]](https://static2.mielec.tv/data/articles/xga-16x9-konczy-sie-okres-przejsciowy-w-systemie-kaucyjnym-proces-wdrozenia-potrwa-jeszcze-wiele-miesiecy-d-1766500325.jpg)