Tarnowski teatr ogłasza casting!

  • 31.12.2021, 13:11
  • Źródło: Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie
Tarnowski teatr ogłasza casting!
Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie ogłasza casting na role dla dwóch pań oraz grupy przyjaciół w sztuce „Ania z Zielonego Wzgórza” w reżyserii Matyldy Baczyńskiej, pod opieką artystyczną Macieja Wojtyszki.

- Spektakl „Ania z Zielonego Wzgórza” będzie familijną premierą na Dzień Teatru, w marcu 2022 roku. Próby rozpoczną się już w styczniu – zapowiada Matylda Baczyńska, Dyrektor Artystyczna

Do udziału w przesłuchaniu zapraszamy panie w wieku od 30 do 50 lat oraz młodzież w wieku od 14 do 16 lat (zachęcamy aby zgłaszać się grupami przyjaciół np. z jednej klasy).

Na casting prosimy przygotować jedną, wybraną piosenkę z własnym podkładem muzycznym albo a capella.

Przesłuchania odbędą się w dwóch terminach w siedzibie Teatru przy ul. Mickiewicza 4 w Tarnowie:

13 stycznia, czwartek, od godz. 14:00 – casting dla młodzieży

14 stycznia, piątek, od godz. 15:00 – casting na role żeńskie

Formularze zgłoszeniowe prosimy wysyłać na adres: [email protected] do 10 stycznia 2022 r. do godz.14:00  (w przypadku dużej ilości zgłoszeń dyrekcja teatru zwróci się z odpowiedzią do wybranych osób). Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem tel. (14) 688 32 88.

Źródło: Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe