Druhowie OSP w Rzuchowej budują żywą szopkę

  • 23.12.2021, 13:36
  • Daria Kurczab
zywa-szopka-w-rzuchowej.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Druhowie OSP Rzuchowa serdecznie zapraszają do odwiedzenia żywej szopki, którą będzie można zobaczyć na placu wewnętrznym OSP Rzuchowa w dniu 25 oraz 26 grudnia. Trwają już ostatnie przygotowania, by zapewnić zwierzętom jak najlepsze warunki, oraz zadbać o świąteczną oprawę.

- Cały czas przygotowujemy to i myślę, że będzie widać. Zostało jeszcze sporo pracy przed nami, a jesteśmy dzień przed wigilią. Jutro, będziemy przywozić zwierzęta, abyście je mogli już zobaczyć od 9:00 rano 25 grudnia – mówił Kamil Florek, Prezes OSP Rzuchowa.

W przygotowanych przez strażaków OSP z Rzuchowej zagrodach będzie można spotkać wiele zwierząt

- Budą lamy, strusie, z takich drobnych zwierząt, kury, kaczki, świnki wietnamskie. Wszystko to, co zobaczycie, a części nie mogę zdradzić. Po prostu będzie to widać na miejscu – wyjaśniał Kamil Florek, Prezes OSP Rzuchowa.

Szopka została rozbudowana i będzie większa niż rok temu.

- Dzięki druhom naszym z OSP udało się pozyskać trochę więcej zwierząt, więc rozbudowaliśmy się o ten garaż, który mieliśmy i widzieliśmy w tamtym roku. Rozbudowaliśmy się o plac zewnętrzny, na którym będą te zwierzęta do oglądnięcia – dodał Kamil Florek, Prezes OSP Rzuchowa.

Organizatorzy liczą na zainteresowanie nie tylko mieszkańców, ale również gości spoza gminy. Adres: Rzuchowa 168A, 33-114 Rzuchowa.

Daria Kurczab

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe