Nowe komplety ubrań specjalnych dla strażaków z OSP w Żabnie

  • 21.12.2021, 11:54
  • Źródło: Gmina Żabno
Nowe komplety ubrań specjalnych dla strażaków z OSP w Żabnie
Gmina Żabno, na prośbę jednostki OSP Żabno włączonej do KSRG, wystąpiła z wnioskiem o dofinansowanie zakupu siedmiu kompletów ubrań specjalnych na kwotę 25 000,00 zł. Wniosek ten został rozpatrzony pozytywnie, a gmina uzyskała niemal stuprocentowe dofinansowanie.

Nabyte umundurowanie zostało przekazane przez Posła na Sejm RP Piotra Saka oraz burmistrza Żabna Martę Herduś przedstawicielom OSP - Prezesowi OSP Żabno Janowi Szpilskiemu, wiceprezesowi Antoniemu Stryczkowi oraz Naczelnikowi OSP w Żabnie Pawłowi Szpilskiemu.

To nie pierwszy raz kiedy Gmina Żabno uzyskała wsparcie z Funduszu Sprawiedliwości. W ubiegłym roku jednostka OSP w Łęgu Tarnowskim została doposażona w 10 kompletów ubrań specjalnych za kwotę 40 000,00 zł, dzięki środkom pozyskanym z tego samego źródła.

Źródło: Gmina Żabno

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe