Tarnowscy mundurowi z wizytą w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Tarnowie

  • 16.12.2021, 10:34
  • Źródło: KMP Tarnów
Tarnowscy mundurowi z wizytą w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Tarnowie…
Od kilku tygodni policjanci oraz pracownicy tarnowskiej Policji przygotowywali się do tego dnia. Niebieski Mikołaj dotarł do dzieciaków z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Przyjazny Dom” w Tarnowie i obdarował ich prezentami pod choinkę. Policjanci nie zapomnieli również o potrzebujących i podzielili się bezcenną krwią, którą oddawali w punktach krwiodawstwa i krwiolecznictwa w Tarnowie. W sumie przekazali ponad 5 litrów tego bezcennego daru.

Mundurowi zrzeszeni w klubie Honorowych Krwiodawców PCK przy Komendzie Miejskiej Policji w Tarnowie od dwóch tygodni zbierali prezenty dla dzieci z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Tarnowie przy ul. Gruntowej. Wczoraj przekazali zebrane podarki jej podopiecznym. Do dzieci trafiły kosmetyki, odzież, pluszaki, planszówki. Nie mogło oczywiście zabraknąć słodyczy. Wszystkie te podarki zapakowane w kilkanaście świątecznych paczek „Niebieski Mikołaj” wraz z „elfami” przekazał dzieciakom na te święta.


Dodatkowo policjanci w ramach akcji „Niebieskiego Mikołaja” spotkali się w punktach krwiodawstwa i krwiolecznictwa w „starym” i „nowym” szpitalu w Tarnowie. Mundurowi oddali w sumie 5400 ml. krwi pełnej i w ten sposób pomogli potrzebującym.

Serdecznie dziękujemy osobom, które włączyły się w tę akcję, przekazały świąteczne paczki oraz oddały honorowo krew. Jesteśmy wdzięczni za pomoc, a uśmiech i radość podopiecznych Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Przyjazny Dom” w Tarnowie niech będzie dla wszystkim światełkiem betlejemskim na zbliżające się święta.


 

Źródło: KMP Tarnów

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe