Wyroki śmierci dla polityków. Antyszczepionkowcy w natarciu

  • 16.12.2021, 08:55
  • News4Media
Wyroki śmierci dla polityków. Antyszczepionkowcy w natarciu Screen YouTube Marta Wcisło
Posłowie otrzymują „wyroki śmierci” popisane przez „Polski Trybunał Narodowy” oraz „Komitet Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu”. Sprawą ma się zająć prokuratura.

„Bez względu na to jakie barwy partyjne Pan/Pani reprezentuje, jako jeden z wyborców apeluję do Was jako osób zaufania publicznego, wybranych w demokratycznych wyborach przez obywateli Rzeczpospolitej Polskiej, proszę mieć odwagę — podjąć właściwą decyzję i sprzeciwić się segregacji (dyskryminacji sanitarnej)” - to tylko fragment listu, jaki trafia do biur poselskich parlamentarzystów. Pismo nosi tytuł „Wyrok śmierci”. Podpisane jest przez Komitet Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu”.

Autorzy listu oskarżają polityków o zdradę stanu i narodu polskiego. Z jego treści można jasno wywnioskować, że nadawcami są przeciwnicy wprowadzenia w Polsce obowiązku szczepień przeciw COVID-19. Trzeba zaznaczyć, że rząd i parlament pracują obecnie nad takimi rozwiązaniami. Nie ma jeszcze zgody co do tego, kto miałby być takim obowiązkiem objęty. Pod uwagę brane są trzy grupy zawodowe: medycy, nauczyciele i służby mundurowe. Jak mówił niedawno wiceminister zdrowia, Waldemar Kraska takie zasady mają wejść w życie 1 marca, ale równie dobrze ten termin może zostać przesunięty.

 

„Kolejna granica nienawiści została przekroczona. Właśnie dostałem do mojego biura poselskiego w Lublinie list o takiej treści. Oto efekt postępującego przyzwolenia na pogardę w naszym kraju. Zezwierzęcenie życia publicznego dzieje się na naszych oczach. Dokąd zmierzasz Polsko?” - skomentował akcję z „wyrokami” poseł Koalicji Obywatelskiej, Michał Krawczyk. Wiadomo, że nie tylko on otrzymał taką przesyłkę. Dotarła także do biura innych parlamentarzystów KO: Marty Wcisło, Magdaleny Łośko i Konrada Frysztaka. Krawczyk zapowiada, że sprawa zostanie zgłoszona organom ścigania.

News4Media

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Andy
Andy 16.12.2021, 11:23
To jest tylko tytuł listu proszę nie manipulować i nie szkalować ludzi którzy nie chcą eksperymentu przeprowadzać na sobie takie to trudne do zrozumienia ?

Pozostałe