Tarnowianie poszukiwani listem gończym

 • 13.12.2021, 14:21
 • Źródło: KMP Tarnów
Tarnowianie poszukiwani listem gończym
Tarnowska policja na podstawie listu gończego poszukuje mieszkańców skazanych do odbycia kary pozbawienia wolności za oszustwa, kradzieże i włamania.

Informacje na temat poszukiwanych.  
 

 • Skazany Rafał Grzech poszukiwany jest na podstawie kilku listów gończych wydanych przez Sąd Rejonowy w Tarnowie do odbycia kary pozbawienia wolności m.in. za kradzieże tj. o czyn z art. 278 § 1 kk. 
  46-latek ostatni raz zamieszkiwał w Tarnowie, przy ul. Lwowskiej.
 •  

Skazany Krystian Broda poszukiwany jest na podstawie kilku listów gończych wydanych przez Sąd Rejonowy w Tarnowie do odbycia kary pozbawienia wolności m.in. za kradzieże tj. o czyn 278 § 1 kk.
 
26-latek ostatni raz zamieszkiwał w Tarnowie, przy ul. Powstańców Warszawy/ 

 •  

Skazany Daniel Andrzejewski poszukiwany jest na podstawie kilku listów gończych wydanych przez Sąd Rejonowy w Tarnowie do odbycia kary pozbawienia wolności m.in. za kradzieże z włamaniem tj. o czyn 279 § 1 kk. 

36-latek ostatni raz zamieszkiwał w Tarnowie, przy ul. Romanowicza.

 •  

Skazany Jarosław Cięszkowski poszukiwany jest na podstawie kilkunastu listów gończych wydanych przez Sąd Rejonowy w Tarnowie do odbycia kary pozbawienia wolności m.in. za oszustwo tj. o czyn 286 § 1 kk.
50-latek ostatni raz zamieszkiwał w Tarnowie, przy ul. Skowronków.

 •  

Skazana Roksana Srebro poszukiwana jest na podstawie kilkunastu listów gończych wydanych przez Sąd Rejonowy w Tarnowie do odbycia kary pozbawienia wolności m.in. za kradzieże tj. o czyn 278 § 1 kk.

24-latka ostatni raz zamieszkiwała w Tarnowie, przy ul. Brodzińskiego.

 •  
 •  

 

Policja apeluje, jeśli ktoś zna osobę ze zdjęcia i posiada informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca jej przebywania jest proszony o kontakt pod numer Dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie 47 831 1222 lub numer alarmowy 112. 

Źródło: KMP Tarnów

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe