Wojciech Kozioł nowym sołtysem Zgłobic

  • 23.11.2021, 14:46
  • Źródło: Gmina Tarnów
Wojciech Kozioł nowym sołtysem Zgłobic
Taki jest efekt wyborów, które odbyły się w miejscowej Szkole Podstawowej. Mieszkańcy Zgłobic uznali, że to dotychczasowy pełniący obowiązki sołtysa Wojciech Kozioł powinien nim zostać. - Gratuluję wygranej w wyborach i jestem przekonany, że Zgłobice – tak ważna miejscowość na mapie gminy Tarnów, będą mieć kolejnego, dobrego gospodarza. Liczę na dobrą współpracę z Panem Wojciechem Koziołem – mówi wójt Grzegorz Kozioł.

- Bardzo się cieszę z zaufania, jakim zostałem obdarzony. To motywacja do dalszej pracy, a tej będzie sporo. Myślę, że we współpracy z władzami gminy, radnymi ze Zgłobic i pracownikami Urzędu Gminy Tarnów będzie ona owocna i przyjemna – mówi Wojciech Kozioł.

A planów jest sporo. Dla nowego sołtysa priorytetem jest planowana rozbudowa centrum wsi. - Chciałbym, aby jak najszybciej doszedł do skutku projekt rozbudowy szkoły o salę gimnastyczną wraz z salami lekcyjnymi, budowa obiektu klubowego dla sportowców LKS Zgłobice oraz zagospodarowanie centrum Zgłobic. Jesteśmy miejscowością ze sporym potencjałem i chcemy to innym pokazać – dodaje.
 
Przypomnijmy, wybory na sołtysa Zgłobic były konieczne w związku z wygaśnięciem mandatu poprzedniego sołtysa Józefa Jamroga. Wojciech Kozioł był jedynym kandydatem zgłoszonym przez mieszkańców.

Józef Jamróg zmarł na początku września br.

Źródło: Gmina Tarnów

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe