Kolizja na skrzyżowaniu ulic Traugutta i Czerwonych Klonów w Tarnowie

  • 04.11.2021, 10:52
  • Gabriela Kudła
kolizja-na-skrzyzowaniu-ulic-traugutta-i-czerwonych-klonow.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Straż pożarna, policja oraz spore utrudnienia w ruchu pojawiły się w godzinach porannych na skrzyżowaniu ulic Traugutta i Czerwonych Klonów, po tym jak zderzyły się dwa samochody osobowe.

- Kierujący samochodem Land Rover przejeżdżając ulicą Czerwonych Klonów w kierunku centrum miasta nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej. Dla niego skrzyżowanie było zamknięte, palił się czerwony sygnalizator, natomiast samochodem osobowym od ulicy Zbylitowskich w kierunku Traugutta jechała Pani, która w tym momencie miała nadawany sygnał zielony, więc miała otwarte skrzyżowanie i mogła kontynuować jazdę - mówił asp. sztab. Paweł Klimek, oficer prasowy KMP w Tarnowie. 

W wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał. Na miejscu pojawiły się dwa zastępy straży z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Tarnowie. 
 
- Na ulicy znajdowały się samochody, które zepchnęliśmy na pobocze, zabezpieczyliśmy płyny eksploatacyjne, żeby jezdnia była gotowa do użytku. W chwili naszego przybycia ruch odbywał się wahadłowo ze względu na to, że dwa samochody znajdowały się na jezdni i ruch był kierowany przez nasze zastęp - mówił st.kpt. Paweł Wilk, zastępca dowódcy zmiany JRG 1 Tarnów. 


Na czas usuwania skutków zdarzenia ruch na skrzyżowaniu odbywał się wahadłowo. Zderzenie zostało zakwalifikowane jako wykroczenie, a sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych. 

Gabriela Kudła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe