Tarnów. Chór SOLski zaprasza na wspólne kolędowanie!

  • 20.10.2021, 16:43
  • Wioletta Zarębska
tarnow-chor-solski.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
"Sąsiedzkie prezenty" to cykl wydarzeń mających na celu integrację międzypokoleniową mieszkańców miasta, który ruszy już niebawem. W ramach projektu będą odbywały się warsztaty muzyczne, emitowane będą reportaże pn. "Święta moich marzeń" a także zagrane zostaną dwa koncerty – jeden na Starówce, a drugi w Mościcach. Do wspólnego kolędowania już teraz zaprasza chór SOLski.

- Projekt jest skierowany dla mieszkańców, ponieważ pragniemy zaktywizować do wspólnych działań całą społeczność powiązaną z zamieszkaniem, pochodzeniem, nauką bądź pracą z dwoma bardzo istotnymi dzielnicami miasta Tarnowa, głównie z punktu widzenia historycznego, gospodarczego czy też kulturalnego. Są to dzielnice Starówka-Grabówka i Mościce – mówiła Ewa Biel, sekretarz chóru SOLski.

- Ciekawostka jest taka, że zapraszamy do nas wszystkich, którzy mają ochotę zaśpiewać, którzy mają ochotę włączyć się w ten kolędowy projekt. Co jest interesujące w tym projekcie – bez ograniczeń wiekowych. Może niemowlaki śpiewają słabo, ale głośno. Dzieci z rodzicami jak najbardziej tak, młodzież, która chce sobie pośpiewać, ludzie w kwiecie wieki i seniorzy – zapraszała Anna Podkościelna-Cyz, kierownik muzyczna i dyrygent chóru SOLski.

- Bardzo fajnie by było, liczymy na to żeby pojawiły się rodziny, np. Babcia z wnuczkiem, dziadek z wnuczkiem żeby ich zintegrować. Żeby ten świąteczny czas, czyli grudzień, żeby go spędzić radośnie - dodawał Piotr Niedojadło, akompaniator chóru SOLski.

Do udziału we wspólnym kolędowaniu zaproszeni są wszyscy tarnowianie. Obecnie rusza nabór. Zgłosić się można kontaktując się z chórem SOLski pod nr tel. 784 976 024 lub pod adresem e-mail. [email protected]


 

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe